NogometNOGOMET / TREĆA HRVATSKA LIGA - JUG

PETARDA U PLOČAMA Dalibor Kristić zaustavio Neretvu za prvu pobjedu Dubrovčana!

10. rujna 2016. - 21:25
1473528196GOSK_NERETVA_02

Neretva je mogla na poluvremenu voditi na Lapadu sa čak 3:0, ali nije jer je na vratima domaćina bio Dalibor Kristić. Isti je u 65. minuti novom sjajnom obranom sačuvao vodstvo GOŠK Dubrovnik 1919., koje je donio prekrasnim udarcem s vrha kaznenog prostora Marko Jurić. Potom dilema je li sudac Luka Grbavac iz Proložca Donjeg pogriješio ne dosudivši kazneni udarac za domaćina, već je Domagoju Veraji, napadaču domaćih, pokazao žuti karton. Izjednačio je u 82. minuti sjajnim udarcem Dragan Brečić, sam na drugoj stativi (volej), a kad isti pet minuta poslije nije uspio još jednom naciljati mrežu domaćina s gotovo istog mjesta, uslijedila je akcija domaćina. Povukao je Jurić, asistirao Baldu Cicijelju, koji prizemnim udarcem pogađa mrežu Neretve.U Pločama potop domaćina. OSK je slavio protiv Jadrana Luka Ploče sa čak 5:0. Na poluvremenu 2:0 za goste, koji su u nastavku s nova tri pogotka potvrdili pobjedu. OSK je na startu prvenstva uzeo bod u Dubrovniku, potom je kod kuće odigrao 2:2 protiv Zadra, a sad je nadigrao Jadran Luka Ploče na njegovom terenu te vodi.Istina, utakmicu manje ima četvrti Neretvanac, koji u nedjelju dočekuje Kamen, a koji ima samo bod manje od vodećeg trija (OSK, Zadar i RNK Zmaj), koji je već odigrao utakmicu 3. kola. Kod kuće igra i BŠK Zmaj, kojem je to prva utakmica na Zlinju ove sezone. U prva dva kola je bio gost (poraz u Pločama, pobjeda u Splitu).SEMAFOR 3. koloSubota, 10. rujna, Hrvace: Hrvace – Junak 0:1, Omiš: Omiš – Orkan 2:1, Dubrovnik: GOŠK Dubrovnik 1919. – Neretva 2:1, Zadar: Zadar – RNK Zmaj 1:1, Ploče: Jadran Luka Ploče – OSK 0:5, nedjelja, 11. rujna, Stobreč: Primorac 1929. – Hajduk II., Zmijavci: Croatia – Primorac Biograd, Opuzen: Neretvanac – Kamen, Blato: BŠK Zmaj – Val.POREDAK1. OSK 5 bodova (7:2), 2. Zadar 5 bodova (5:3), 3. RNK Zmaj Makarska 5 bodova (4:2), 4. Neretvanac (utakmica manje) 4 boda (4:2), 5. Orkan 4 boda (5:4), 6. Primorac 1929. Stobreč (utakmica manje) 4 boda (1:0), 7. Hrvace 4 boda (4:4), 8. Omiš 4 boda (5:5), 9. Junak 4 boda (3:4), 10. GOŠK Dubrovnik 1919. 4 boda (2:3), 11. Hajduk II. (utakmica manje) 3 boda (5:4), 12. Val (utakmica manje) 3 boda (43), 13. Neretva 3 boda (4:6), 14. BŠK Zmaj (utakmica manje) 3 boda (2:4), 15. Jadran LP 3 boda (4:9), 16. Kamen (utakmica manje) 2 boda (5:5), 17. Croatia (utakmica manje) 1 bod (2:4), 18. Primorac Biograd (utakmica manje) bez boda (0:2).RASPORED 4. koloUtorak, 13. rujna, Makarska: RNK Zmaj – Jadran LP, Metković: Neretva – Zadar, Dugi Rat: Orkan – GOŠK Dubrovnik 1919., srijeda, 14. rujna, Split: Hajduk II. – Val, Otok: OSK – BŠK Zmaj, Ivanbegovina: Kamen – Omiš, Biograd: Primorac (B) – Neretvanac, Sinj: Junak – Croatia, Stobreč: Primorac 1929. Stobreč – Hrvace. Početak u 16.30 sati.Tonči Vlašić / Branko Kulidžan

20. travanj 2024 13:02