NogometMLAĐI UZRASTI |

NERETVA UZELA ČETIRI U DUGOPOLJU Junak praznih ruku iz Dubrovnika

8. listopada 2020. - 14:42
MLAĐI PIONIRI Neretva je s 3:1 dobila u Dugopolju istoimenog domaćina. Za metkovski sastav pogađali su Ante Vidović u 30., Vito Bebić u 39. te Patrik Proleta u 52. minuti, dok je GOŠK Dubrovnik 1919. poražen kod splitskog Hajduka s 8:0.

Hajduk je vodeći sa 16 bodova (pet pobjeda i remi), Neretva šesta s 9 bodova, ali i dvije utakmice manje (tri pobjede i jedan poraz), dok je GOŠK Dubrovnik 1919. s također dvije utakmice manje na diobi 11. mjesta s jednim bodom (remi i tri poraza).

PIONIRI Neretva je izgubila u Splitu od Hajduka II sa 4:0, a GOŠK Dubrovnik 1919. je s 2:0 kod kuće bio uspješniji od sinjskog Junaka. Za momčad trenera Olivera Kljajića pogađao je Antonio Lučić u 4. i 22. minuti.

Adriatic i Zadar su dobili svih šest utakmica, Primorac Stobreč svih pet, a GOŠK Dubrovnik 1919. dijeli s Hajdukom II peto mjesto (oba sastava sa četiri pobjede i dva poraza, dubrovačka momčad ima bolju pogodak razliku). Neretva je posljednja, na 14. mjestu, bez boda.

KADETI Pogocima Iva Vukića u 13. i Franja Mateja Urlovića u 47. minuti kadeti GOŠK Dubrovnika 1919. su s 2:1 bili uspješniji na svom terenu od Junaka iz Sinja. Momčad trenera Vedrana Madžara je od 60. do 74. minute igrala s igračem manje, a nakon toga su oba sastava imala po deset igrača. Neretva je poražena 1:0 od Hajduka II u Splitu.

Hajduk II je vodeći s pet pobjeda i jedni porazom, GOŠK Dubrovnik 1919. dijeli sa RNK Split drugo mjesto sa četiri pobjede, jednim neodlučenim rezultatom i jednim porazom, dok je Neretva na devetom mjestu s utakmicom manje te 6 bodova (dvije pobjede i tri poraza).

JUNIORI Neretva je osvojila bod u Dugopolju protiv istoimenog domaćina odigravši 1:1. Povela je u 61. minuti pogotkom Stipe Batinovića, dok je domaćin izjednačio tri minuta poslije iz kaznenog udarca. GOŠK Dubrovnik 1919. je poražen u Splitu od Hajduka II sa 4:1. Toni Skurić je bio strijelac za dubrovačku momčad u 44. minuti za 3:1.

Šibenik je vodeći sa svih šest pobjeda, Neretva je s dvije utakmice manje i 5 bodova (pobjeda, dva remija i poraz) na 12. mjestu, a GOŠK Dubrovnik 1919. s dvije utakmice manje i bez boda (četiri poraza) na posljednjem 14. mjestu.
19. travanj 2024 04:05