NogometPRVA LIGA SREDIŠTA SPLIT

Lijep vikend mlađih uzrasta GOŠK Dubrovnik 1919., baš lijep, pobijedili i mlađi pioniri Neretve

15. studenog 2021. - 11:26
Kadeti GOŠK Dubrovnik 1919. s trenerom Vedranom Madžarom i Hasanom Kacićem, voditeljem mlađih uzrasta dubrovačkog klubaTonči Vlašić

Mlađi uzrasti GOŠK Dubrovnik 1919. su bili uspješni u 12. kolu, pobjedu su izborile sve četiri kategorije u Prvoj ligi Središta Split. Mlađi pioniri su dobili s 5:0 makarskog Zmaja, te su i dalje vodeći sa svih dvanaest pobjeda. Četiri pogotka je postigao Toni Ruso za sastav trenera Damira Žustre, a jedan Miho Soprano. Bili su uspješni i mlađi pioniri Neretve, koji su kod kuće pogotkom Diega Remmela u 49. minuti svladali kod kuće Šibenik. GOŠK Dubrovnik 1919. ima 36 bodova, stopostotan je i drugi Hajduk, ali splitski 'Bili' su odigrali tri utakmice manje. Neretva je sad peta s 20 bodova i utakmicom manje u odnosu na lidera.

Pioniri GOŠK Dubrovnik 1919. su makarskog Zmaja svladali sa 4:3. Tri puta su gosti anulirali prednost sastava trenera Olivera Kljajića, ali vremena da to naprave četvrti put nije bilo. Dino Mešković je pogodio u predzadnjoj minuti utakmice za konačni rezultat. Prvi je mrežu Zmaja zatresao Marin Tapalović u 12., a Arijan Đuderija je pogađao u 32. minuti za 2:1, a u 59. minuti za 3:2. Uspjeha nisu imali i pioniri Neretve, koji su kod kuće izgubili od Šibenika s 3:1. Osam minuta prije kraja utakmice, u 62. minuti, pogodak za domaćina postigao je Pavle Šarac. Tim pogotkom je Neretva prepolovila prednost Šibenika, koji je u 68. minuti postigao treći pogodak. Dubrovački sastav ima 18 bodova (pet pobjeda, tri remija i četiri poraza), a Neretva 16 (pet pobjeda, remi i pet poraza, utakmica manje). Adriatic je na vrhu s 33 boda, dobio je svih jedanaest utakmica (ima utakmicu manje), dok je drugi Zadar s 31 bodom (deset pobjeda i jedan remi, utakmica manje).

U 13. kolu mlađih pionira i pionira GOŠK Dubrovnik 1919. gost je Primorca u Stobreču, a Neretva ide u Dugopolje.

Kadeti GOŠK Dubrovnik 1919. su dobili drugoplasirani Primorac iz Stobreča s 3:1 u Gospinom polju, te se bodovno izjednačili s njim. Filip Obradović u 2., Antonio Delevski u 22. i 28. minuti iz kaznenog udarca bili su strijelci za momčad Vedrana Madžara, koja je vodila s 3:0. Neretva tek ima igrati kod RNK Split, i to ovog ponedjeljka, 15. studenog. GOŠK Dubrovnik 1919. ima šest pobjeda, tri remija i jedan poraz, 21 bod. Vodeći sastav lige je Adriatic, koji je odigrao dvije utakmice više od dubrovačkog sastava, a koji ima 29 bodova.  Neretva je 12. s 9 bodova, te tri utakmice manje.

I juniori GOŠK Dubrovnik 1919. su dobili s 3:1 Primorac iz Stobreča, koji je uoči 12. kola dijelio vrh sa Solinom s po 22 boda s tim što je Solin odigrao utakmicu manje. Za sastav trenera Matea Kristića pogađali su Maro Vatović u 43., Franjo Matej Urlović u 62., te Bruno Paviša u 75. minuti. Neretva je ovog ponedjeljka, 15. studenog, gost RNK Split. GOŠK Dubrovnik 1919. je na učinku od 20 bodova (šest pobjeda, dva remija i dva poraza). Prvih deset sastava lige su 'zbijeni' u osam bodova razlike s tim što su neki odigrali, poput GOŠK Dubrovnik 1919. po dvije utakmice manje. Solin sad ima pet bodova više od dubrovačkog sastava i odigrao je utakmicu više. Neretva ima pet bodova (pobjeda, dva remija i šest poraza, tri utakmice manje).

U 13. kolu kadeti i juniori GOŠK Dubrovnik 1919. su gosti Omladinca u Vranjicu, a Neretva dočekuje Solin.

24. travanj 2024 05:18