NogometTREĆA HNL - JUG

Jadran LP, GOŠK Dubrovnik 1919. i Neretvanac igraju sutra, Neretva nije primila pogodak 357 minuta!

2. travnja 2022. - 19:35

BEZ POGODAKA U MAKARSKOJ

Subota, 2. travnja, Makarska: HRNK Zmaj – Neretva 0:0, Sinj: Junak – Sloga 0:2, Ivanbegovina: Kamen – Vodice 4:1, Klis: Uskok – Zagora 3:1, Otok: OSK – Primorac (BNM) 1:3, nedjelja, 3. travnja, Opuzen: Neretvanac – RNK Split, Baška Voda: Urania – Hrvatski vitez, Zadar: Zadar – Hrvace, Ploče: Jadran Luka Ploče – GOŠK Dubrovnik 1919.

Samo je Neretva bila u akciji ove subote, gostovala je kod Zmaja u Makarskoj, i nije uspjela i treće kolo za redom upisati pobjedu, ali novi bod je na kontu metkovskih 'plavo bijelih'. U 23. kolu slavila je s 2:0 kod Neretvanca u Opuzenu, zatim je kod kuće s 1:0 dobila Primorac iz Biograda, a sad bez pogodaka kod Zmaja.

Tri utakmice bez primljenog pogotka, i to sve nakon što je nanizala četiri poraza od čega tri s 0:1 od kojih su oba kod kuće završila tim rezultatom. Posljednji pogodak Neretva je primila od GOŠK Dubrovnik 1919. kod kuće u 3. minuti utakmice 22. kola, preciznije, 357 minuta je čiste mreže.

Neretva je ove sezone u gostima izborila četiri pobjede, sad i četiri remija. Kako bi sve bilo lijepo za nju da nije kod kuće izgubila četiri utakmice...

Preostala tri sastava iz najjužnije hrvatske županije će u akciju u nedjelju, 3. travnja. Lider Jadran Luka Ploče i GOŠK Dubrovnik 1919. su suparnici u Pločama, a u 15 kilometara udaljenom Opuzenu Neretvanac će ugostiti RNK Split. Obje utakmice kreću od 16.30 sati.

1. Jadran Luka Ploče (dvije utakmica manje) 44 boda, 2. Uskok 42 boda, 3. Hrvatski vitez (utakmica manje) 41 bod, 4. Neretva 40 bodova, 5. Sloga 40 bodova, 6. Zadar (utakmica manje) 39 bodova, 7. Junak 39 bodova, 8. Primorac BNM 39 bodova, 9. Hrvace (utakmica manje) 36 bodova, 10. RNK Split (utakmica manje) 35 bodova, 11. Zagora (utakmica manje) 34 boda, 12. Neretvanac (utakmica manje) 33 boda, 13. HRNK Zmaj (M) 32 boda, 14. GOŠK Dubrovnik 1919. (utakmica manje) 31 bod, 15. Kamen 29 bodova, 16. Vodice 26 bodova, 17. OSK 15 bodova, 18. Urania (utakmica manje) 12 bodova.

IDUĆE, 26. KOLO

Subota, 9. travnja, Metković: Neretva – OSK, Unešić: Zagora – Zadar, Hrvace: Hrvace – Kamen, Vodice: Vodice – Junak, Split: RNK Split – HRNK Zmaj, nedjelja, 10. travnja, Biograd: Primorac (BNM) – Jadran Luka Ploče, Dubrovnik: GOŠK Dubrovnik 1919. – Uskok, Mravince: Sloga – Urania, Posedarje: Hrvatski vitez – Neretvanac.

24. travanj 2024 19:45