NogometNOGOMET/HRVATSKA LIGA - SREDIŠTE SPLIT

GOSPINO POLJE Polovičan učinak GOŠK Dubrovnika 1919.

18. ožujka 2017. - 16:13

Pioniri GOŠK Dubrovnika 1919. bili su uspješni u 19. kolu Hrvatske nogometne lige – središte Split. U Gospinom polju su s 3:0 bili bolji od Primorca iz Biograda. Poveli su u 8. minuti pogotkom Dominika Zovkića, koji je u 42. minuti pogodio i za 2:0. Pobjedu je u nastavu, u 62. minuti, potvrdio Miho Galjuf. GOŠK Dubrovnik 1919. igrao je u sastavu: Antonio Vlatko (od 45. Niko Đivanović), Lukša Monković, Luka Prlenda, Marin Marić, Maro Đivić, Tin Pavković, Vlaho Brailo (od 45. Nikša Milić), Borna Padovan, Dominik Zovkić, Toni Kolendić (od 45. Miho Galjuf) i Maro Matić (od 45. Roko Cvjetanović). Pioniri GOŠK Dubrovnika 1919. su u 18 utakmica ostvarili šest pobjeda, četiri neodlučena rezultata i osam poraza, postigli su 33 te primili isto toliko pogodaka. Sad su na 22 boda. Uoči ovog vikenda su s utakmicom manje zauzimali deseto mjesto u konkurenciji 16 klubova.

Ogled kadeta GOŠK Dubrovnika 1919. i Primorca iz Biograda pripao je gostima, koji su do pobjede 2:0 stigli pogocima Pjera Lokina u 53. te Mate Šarina u 56. minuti. Kadeti GOŠK Dubrovnika 1919. igrali su u sastavu: Leon Macanović (od 74. Antonio Oberan), Niko Ničetić, Branimir Gašpar Lendić, Maroje Simoni, Mateo Radić (od 41. Karlo Bonovil), Matija Rendulić, Nikola Daničić, Haron Džanković, Luka Matić, Ante Oreč i Antonio Smrdelj. Kadeti GOŠK Dubrovnika 1919. su u 18 utakmica zabilježili 7 pobjeda, 3 neodlučena rezultata i 8 poraza, postigli 28, a primili 30 pogodaka. S 24 boda uoči ovog vikenda bili su s utakmicom manje na sedmom mjestu u konkurenciji 16 klubova.

20. travanj 2024 07:31