NogometDRUGA HNL |

DVOJICA DUBROVČANA U STARTNIH JEDANAEST Karlo Sentić branio čitavu utakmicu za Hajduk II, a Vicko Ševelj pogodio u 13. minuti...

29. studenog 2020. - 16:18
Hajduk II je sa 4:0 dobio Međimurje u Poljudu u utakmici 15. kola Druge hrvatske lige, te ostvario petu pobjedu. Dvojica Dubrovčana su se našla u startnih jedanaest, vratar Karlo Sentić, te Vicko Ševelj.

Karlo Sentić, Dubrovčanin, vratar Hajduka II foto: Tom Dubravec / CROPIX

Sentić je branio čitavu utakmicu, sačuvao je svoju mrežu netaknutom, a Ševelj, koji je kapetan druge momčadi Hajduka, upisao se među strijelce. Pogodio je u 13. minuti za 1:0. Tonio Teklić je s desne strane loptu ubacio pred vrata, Luka Škaričić je na drugoj stativi glavom loptu vratio na prvu gdje je loptu u gol pospremio Dubrovčanin.

Nakon toga je krenulo splitske 'Bile', koji su ostvarili najuvjerljiviju pobjedu ove jeseni. Ševelj je izašao iz igre u 77. minuti. Nastup Hajduka II iz lože Poljuda pratio je trener prve momčadi Hajduka, Boro Primorac.

Trener prve momčadi Hajduka Boro Primorac pogledao je ogled Hajduka II i Međimurja foto: Tom Dubravec / CROPIX

20. travanj 2024 15:38