NogometTREĆA HRVATSKA NOGOMETNA LIGA - JUG

DUBROVAČKA MOMČAD ČETVRTI PUT U ŠEST KOLA ODIGRALA 'IKS' Vodice i Uskok 'ukrali' u Dubrovniku i Pločama po dva boda

Piše Tonči Vlašić i Branko Kulidžan
28. rujna 2019. - 20:13
Luka Matić je pogodio sredinom nastavka za vodstvo GOŠK Dubrovnika 1919. protiv Vodica, međutim, i dalje je 2:1 uspjeh kod kuće protiv Zadra u 2. kolu jedina ovosezonska pobjeda dubrovačkog sastava. Novak u ligi je u samoj završnici utakmice na lapadskom travnjaku izjednačio te osvojio bod. GOŠK Dubrovnik 1919. je četvrti put u šest utakmica ove sezone osigrao 'iks' (pobjeda, četiri remija i poraz).

Dubrovački sastav tako nije u 6. kolu uspio doći do pobjede, a nije ni pločanski. Jadran Luka Ploče je odigrao kod kuće 1:1 s Uskokom

Prvi ozbilniji napad na utakmici - kazneni udarac za goste, kojeg je realizirao u 13. minuti Marin Vučemilović Grgić. U 24. minuti izjednačio je domaćin. Nakon ubačaja s desne strane najbolje se u kaznenom prostoru gostiju snašao Ivan Raić. Dvije minute prije pogotka Raića - pokušaj Duje Tadića završio je preko gola. Od 73. minute domaćin je imao igrača više....

6. KOLO
Subota, 28. rujna, Dubrovnik:
GOŠK Dubrovnik 1919. – Vodice 1:1, Biograd na Moru: Primorac (BNM) – Urania 1:4, Ploče: Jadran LP – Uskok 1:1, nedjelja, 29. rujna, Ivanbegovina: Kamen – Neretva, Mravince: Sloga – Zagora, Blato: BŠK Zmaj – Neretvanac, Split: RNK Split – Junak, Hrvace: Hrvace – Zadar.

FOTO Luka Matić (GOŠK Dubrovnik 1919.) - 19-godišnji Dubrovčanin je pogodio za 1:0 protiv Vodica, ali...
1. Junak (utakmica manje) 13 bodova (10:3), 2. Urania 10 bodova (12:10), 3. Sloga (utakmica manje) 10 bodova (11:9), 4. Hrvace (utakmica manje) 10 bodova (11:10), 5. Zadar (utakmica manje) 8 bodova (9:4), 6. Kamen (utakmica manje) 8 bodova (12:9), 7. Jadran LP 8 bodova (8:8), 8. RNK Split (utakmica manje) 7 bodova (8:8), 9. GOŠK Dubrovnik 1919. 9 bodova (7:8), 10. Primorac (B) 7 bodova (8:12), 11. BŠK Zmaj (utakmica manje) 5 bodova (7:6), 12. Zagora (utakmica manje) 5 bodova (2:4), 13. Uskok 4 boda (9:12), 14. Vodice 5 boda (9:17), 15. Neretva (utakmica manje) 4 boda (6:8), 16. Neretvanac (utakmica manje) 3 boda (9:11).
7. KOLO
Subota, 5. listopada, Klis: Uskok – Kamen, Zadar: Zadar – Jadran LP, Unešić: Zagora – BŠK Zmaj, Vodice: Vodice – Primorac (BNM), Sinj: Junak – GOŠK Dubrovnik 1919., Metković: Neretva – RNK Split, nedjelja, 6. listopada, Opuzen: Neretvanac – Hrvace, Baška Voda: Urania – Sloga.

25. travanj 2024 08:26