NogometMLAĐI UZRASTI |

DRUGA LIGA SREDIŠTA SPLIT Raspucala se Nogometna akademija Konavle, Pločani donijeli tri boda iz Trogira, a Župa svih šest iz Unešića

22. rujna 2020. - 09:47
Igrale su se utakmice 3. kola Druge lige središte Split za uzrast pionira i kadeta, te 2. kola Druge lige središta Split za mlađe pionire i juniore.

U Čibači mlađi pioniri Župe dubrovačke su odigrali 1:1 protiv vršnjaka Primorca iz Biograda na moru (Župa dubrovačka je povela pogotkom Ivana Matića u 29. minuti, gosti su izjednačili početkom nastavka), dok su juniori izgubili s 1:0. U ogledu juniora gosti su od 36. minute igrali s desetoricom.

U Unešiću i pioniri i kadeti Župe dubrovačke su bili uspješniji od domaćina. Pioniri sa 4:0, a kadeti s 3:2. Pioniri su slavili pogotcima Marina Mihočevića u 18. i 46., te Lovre Bagura u 21. i Alema Vukotića u 50. minuti, dok su kadeti kraj utakmice dočekali s devetoricom, i to su zbog drugog žutog kartona isključeni u 77. minuti strijelci, Ivan Pleština i Antun Sebastijan. Momčad trenera Antonia Bagoje vodila je s 3:0 (Ivan Pleština u 42., te Antun Sebastijan u 47. i 57. minuti). S devetoricom je primila u posljednje dvije minute utakmice dva pogotka.

Jadran Luka Ploče je bio gost Trogira 1912. u Trogiru. Pioniri su poraženi s 3:1 (domaćin je vodio s 2:0, potom pogodak Lea Lovrića za Jadran Luka Ploče na početku drugog poluvremena, a domaćin je uspjeh potvrdio u samoj završnici utakmice), dok su kadeti bili bolji sa 4:1 (Josip Štrbić u 36., Karlo Antunović u 49. iz kaznenog udarca i 72., te Marko Burđelez u 60. minuti)

Nogometna akademija Konavle dočekala je u Gabrilima Vodice, te dobila obje utakmice, i obje uvjerljivo. Pioniri Frane Lojića su bili bolji s 9:0 (Jakov Trković u 8., Ivano Magud u 14. i 34., Matija Seko u 22., 40. i 42., Toni Petar Miličić u 32., te Ivano Kutlić u 53. i 58. minuti), a kadeti Zvonimira Deranje sa 6:0 (Marijan Mileta u 19., Antonio Bratičević u 26., Bruno Županović u 28., autogol Marko Juričev Martinčev u 43., te Božo Letunić u 77. i Dario Radelj u 80. minuti).

Utakmice pionira i kadeta Neretvanca, koji su gosti Škabrnje '91., igrat će se početkom listopada.

Poredak, mlađi pioniri (sedam klubova): 1. Vodice 6 bodova / 3 utakmice, 2. Župa dubrovačka 5 bodova / 3 utakmice (pobjeda i dva remija)...

Poredak, pioniri (deset klubova): 1. Župa dubrovačka 6 bodova / 2 utakmice, 3. Neretvanac 3 boda / 1 utakmica, 4. NA Konavle 3 boda / 2 utakmice, 6. Jadran Luka Ploče 3 boda / 2 utakmice.

Poredak, kadeti (deset klubova): 1. NA Konavle 6 bodova / 2 utakmice, 2. Jadran Luka Ploče 6 bodova / 2 utakmice, 4. Neretvanac 3 boda / 1 utakmica, 6. Župa dubrovačka 3 boda / 2 utakmice.

Poredak, juniori (sedam klubova): 1. Vodice 6 bodova / 3 utakmice, 6. Župa dubrovačka 3 boda / 3 utakmice.

U 3. kolu pioniri / kadeti Neretvanac dočekuje Arbanase, Župa dubrovačka igra kod kuće protiv Škabrnje '91., a u Pločama se sastaju Jadran Luka Ploče i Nogometna akademija Konavle.

U 4. kolu mlađi pioniri / juniori Župa dubrovačka je gost Dalmatinca (Crno).
24. travanj 2024 01:22