NogometUEFA KONFERENCIJSKA LIGA

Djurgardens IF opet bolji, opet istim rezultatom, te se Dubrovčanin oprostio od Europe

12. kolovoza 2022. - 08:37

Nije uspio Sepsi OSK za kojeg igra Dubrovčanin Adnan Aganović doći na korak do plasmana u skupinu Konferencijske lige. Nakon 3:1 poraza kod kuće, sad je istim rezultatom poražen od Djurgardensa i u gostima.

Rumunjski sastav je u uzvratu, koji je odigran na Tele2 Areni u Stockholmu pred 19.280 gledatelja, poveo u 8. minuti. Međutim, samo 15 minuta poslije Šveđani su poveli 2:1, a u 71. minuti novim pogotkom, četvrtim Joela Asora u dvije utakmice 3. pretkola, potvrdili prolaz dalje.

Rumunjski tisak piše: Zbogom, playoff!

Sepsi OSK je prošao prvu europsku prepreku (Olimpija Ljubljana), ali ne i drugu.

Na startu sezone Aganović i ekipa su osvojili rumunjski Super kup dobivši prvaka, CFR Cluj. Na kraju prošle sezone rumunjski kup, prvi trofej u povijesti kluba, dok je Aganoviću to četvrti u karijeri.

U domaćem prvenstvu, nakon 4. kola, Sepsi OSK je bez poraza (tri remija i pobjeda).

25. travanj 2024 03:27