NogometSLAVI SEPSI OSK

Adnan Aganović i ekipa srušili prvaka, CFR Cluj, te osvojili drugi trofej u dva mjeseca: ‘Čudo je što radimo‘ - rekao je Dubrovčanin, koji je i dalje Mister 100posto!

9. srpnja 2022. - 22:57

Adnan Aganović je u dresu Sepsi OSK-a osvojio rumunjski Superkup, svladao s 2:1 u utakmici odigranoj u Aradu aktualnog prvaka, CFR Cluj. Dubrovčanin, jedan od ključnih igrača sastava iz Sfântu Gheorghe, osvojio je krajem svibnja Kup Rumunjske, prvi trofej u povijesti kluba, a sad uzeo još jedan.

- Za ovako mali klub, čudo je što radimo – javio se nakon trijumfa Aganović.

Kratko o 90 minuta bitke za prvi trofej u novoj sezoni.

- Teška utakmica. Čudan suparnik, koji je igrao samo duge lopte – naglasio je Aganović.

CFR Cluj je poveo već u 2. minuti, Aganović i ekipa izjednačili u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena, a u 85. minuti još se jednom zatresla mreža aktualnog prvaka, te Sepsi OSK sa svojim navijačima slavi drugi trofej u nepuna dva mjeseca.

Aganović, iskusni, 34-godišnji Dubrovčanin, pak svoj četvrti trofej u karijeri. Bio je s FCSB-om (ex. Steaua) osvajač rumunjskog Liga kupa, zatim s ciparskim AEL Limassolom pobjednik nacionalnog kupa, a sad dva trofeja sa Sepsijem OSK; prvo Kup Rumunjske, a sad rumunjski Superkup.

Aganović je četvrti put u karijeri igrao utakmicu za trofej. Niti jednu nije izgubio!