KošarkaKOŠARKA/NBA

Susjed ih dobio sedmi put zaredom

27. listopada 2016. - 07:51

Poraz Orlando Magica na startu 71. NBA sezone. U svom Amway centru pred 19.298 gledatelja izgubio je od Miami Heata sa 108:96. Orlando je vodio nakon prvog poluvremena s 53:50. Miami Heat je dobio treću četvrtinu s 30:16 te ostvario sedmu uzastopnu pobjedu u derbiju Floride.

Mario Hezonja je i svoju drugu NBA sezonu počeo domaćim porazom. Prošle godine je u prvoj utakmici sezone, svom debiju u najjačoj ligi svijeta, izgubio od Washington Wizardsa. Protiv Heata 21-godišnji Dubrovčanin je igrao 14 minuta i 10 sekundi. Postigao je 3 koša (šut za dva 1/5, slobodna bacanja1/2), imao je 3 skoka i 2 asistencije. Kompletna prva petorka Orlanda je bila dvoznamenkasta u napadu: Aaron Gordon 12 koševa i 8 skokova, Serge Ibaka 14 koševa i 7 skokova, Nikola Vučević 17 koševa i 14 skokova, Evan Fournier 20 koševa te Elfrid Payton 16 koševa i 5 asistencija.

Orlando Magic nakon ogleda kod kuće s Miami Heatom igra tri utakmice u nizu u gostima: Detroit Pistons u petak, 28. listopada, Cleveland Cavaliers u subotu, 29. listopada i Philadelphia 76ers u utorak, 1. studenog. Potom u Orlando dolazi Sacramento Kings (četvrtak, 3. studenog).

23. travanj 2024 09:15