KošarkaKOŠARKA/EUROLIGA

Što se dogodilo u završnici druge četvrtine?

26. listopada 2016. - 23:36

Novi poraz Barcelone u Euroligi, drugi ukupno i drugi u nizu. Nekompletni su stigli u rasprodanu beogradsku Arenu (18.500 gledatelja) te u utakmici 3. kola izgubili od Crvene zvezde sa 76:65. Srpskom, ujedno regionalnom prvaku to je ukupno druga pobjeda i druga u nizu.

Barcelona je dobila prvu četvrtinu sa 16:9, vodila u drugoj s 31:24, ali u završnici druge četvrtine Crvene zvezda je bila bolja sa čak 16:0 te je na poluvremenu bilo plus devet za domaćina (40:31). Barcelona nije uspjela više ugroziti prednost Crvene zvezde, što više, gubila je u trećoj četvrtini s 13 razlike, a u posljednjoj četvrtini i sa 14 razlike…

Ante Tomić je protiv Crvene zvezde igrao 14 minuta i 48 sekundi. Postigao je 8 koševa (šut za dva 4/9, slobodna bacanja 0/1), imao 5 skokova, 1 asistenciju i 1 izgubljenu loptu…

Barcelona ima jednu pobjedu, na startu je u gostima dobila Unics Kazan, a potom je izgubila kod kuće od doprvaka, turskog Fenerbahčea te sad od Crvene zvezde. Branitelj naslova, CSKA Moskva, otvorio je sezonu sa čistih 3/0….

U 4. kolu Barcelona dočekuje Brose Basket.

20. travanj 2024 18:17