ŠPANJOLSKA Vratio se Ante...

26. ožujka 2017. - 16:55

Poigrala se Barcelona Lassa u svojoj Blaugrani s Morabanc Andorrom u 26. kolu španjolskog prvenstva. Bila je bolja sa 102:65. U zadnjoj četvrtini je ubacila čak 39 koševa.

Nakon što je zbog kazne izrečene nakon utakmice s Real Madridom u Madridu propustio idući ogled u Euroligi s Crvenom zvezdom u petak navečer (Barcelona Lassa je dobila sa 67:54, ali neće igrati u doigravanju za prvaka Europe), Ante Tomić je protiv Morabanc Andorre za 16 minuta postigao 6 koševa (šut za dva 3/6), imao 9 skokova, 2 asistencije, 1 osvojenu i 1 izgubljenu loptu.

Barcelona Lassa u španjolskom prvenstvu dijeli treće mjesto s Real Madridom (17 pobjeda i 7 poraza), pobjedu više imaju na drugom mjestu Tenerife, koje su odigrale utakmicu više od dva trofejima najbogatija španjolska kluba. Vodi Valencija s 18 pobjeda i 6 poraza. Baskonia je peta sa 16 pobjeda i 7 poraza (utakmica manje). Šesta Gran Caranria ima 16 pobjeda i 8 poraza…

Još je osam kola do kraja. Super zanimljiva je utrka za prvom pozicijom u doigravanju za prvaka Španjolske.

19. travanj 2024 23:17