KošarkaPOGLED ODOZGO

Slikovnica derbija u Gospinom polju iz najdaljeg reda tribine, Ivan Perinčić: ‘Svi će se morati potruditi, davno smo to rekli, da nas pobijede‘

5. ožujka 2023. - 20:57

Svi će se morati potruditi, davno smo to rekli, da nas pobijede. Da se mi ne lažemo, Kvarner je sjajna ekipa sastavljena od iskusnih igrača koji su prošli sve i svašta. Utakmica se ne dobiva u prvom poluvremenu (46:46 nakon druge četvrtine - op.a.), to je protiv ovakve ekipe nemoguće, nego u 40 minuta. U drugom smo poluvremenu našli naš ritam u obrani, razgovarali smo na poluvremenu što nije valjalo i fantastično odreagirali. Od srca čestitam momcima - izjavio je trener košarkaša Dubrovnika Ivan Perinčić nakon 90:77 pobjede u derbiju 21. kola drugog  razreda.

Dubrovnik je stigao do dvadesete pobjede ukupno i u nizu nakon startnog poraza, lider je, na pravom putu da se vrati u najveći rang, HT Premijer ligu. Ima tri pobjede više od prvog pratitelja, Vrijednosnica Osijek...

Dvadeseta pobjeda ukupno i u nizu u dvadeset slika iz najdaljeg (zadnjeg) reda tribine u Gospinom polju,.

Dubrovnik – Kvarner 90:77