KošarkaKOŠARKA/NBA

Opet nije išlo kod kuće

26. studenog 2016. - 16:55

Orlando Magic poražen je kod kuće 94:91 od Washington Wzardsa, koji je u prvoj četvrtini imao čak 19 koševa viška (26:7). Ipak, u četvrtoj četvrtini domaćin je uspio doći do prednosti. U dva navrata je imao plus 4 (80:76 i 83:79), ali serijom 7:0 gosti su opet stigli do vodstva, koje su znali sačuvati te je Orlando Magic upisao treći uzastoni poraz, sedmi u posljednjih deset utakmica, peti kod kuće ove sezone.

Mario Hezonja je igrao protv Washingtona 8 minuta. Postigao je 2 koša (šut za dva 1/2), imao 1 skok i 2 izgubljene lopte. Prvi strijelac Magica bio je Serge Ibaka s 19 koševa (8 skokova, 4 blokade), dok je Nikola Vučević ostvario novo 'double double' (17 koševa i 17 skokova uz 3 blokade).  Washington je predvodio John Wall s 26 koševa, 7 skokova i 10 asistencija.

Orlando je na učinku 6/10, Washington na 5/9. U nedjelju, 27. studenoga Orlando je ponovno domaćin. Stiže u Amway centar Milwaukee Bucks.

25. travanj 2024 11:07