KošarkaPRVA HL (M) |

OPET ISTA PRIČA, DOMA GUBE, VANKA TUKU Vidović, Vodopija, Vrkić i ostali uništili Zapruđe u njegovom domu sa čak 31 koš razlike!

6. ožujka 2021. - 16:29

U 2021. Dubrovnik nije dobio niti jednu kod kuće, a izgubio ih je tri, a u gostima je dobio zadnje tri, i to, redom: Samobor, Sesvete, te sad Zapruđe, i to sa čak 31 koš razlike – 98:67!

Dubrovnik je u nastavku bio sjajan. Na poluvremenu je imao samo šest koševa viška (47:41), a drugo poluvrijeme je dobio s 51:26!

Mateo Vidović je bio prvo ime Dubrovnika i utakmice. Ubacio je 26 koševa, pogodio je šest trica iz deset pokušaja, imao 3 skoka i čak 12 asistencija. Odmah do njega Ivan Vodopija i Domagoj Vrkić. Vodopija valorizacija 28, a Vrkić 25. Vidović 35. Vodopija je postigao 9 koševa, imao čak 17 skokova i 4 asistencije, a Vrkić je ubacio 25 koševa uz 3 skoka, 4 asistencije i 3 ukradene lopte. Dvoznamenkasti u napadu su bili Filip Šimović (11 koševa) i Roko Galić (10 koševa), a koš Zapruđa pogađali su još Jakov Vujičić (5), Mateo Tomašević (4) i Matija Zorić (2). Još je igrao Martin Mucić.

Ivan Vodopija, košarkaš Dubrovnika foto: Tonči Vlašić

Momčad Mara Lučića ima 8 pobjeda i 11 poraza, te se nalazi na sedmom mjestu. Zapruđe je ostalo deveto s 5 pobjeda i 14 poraza u konkurenciji 12 klubova. Do kraja Dubrovnik dočekuje Pulu (5/13), gost je Omiša (10/8), te na kraju domaćin Boscu (11/7).

Vodi Cedevita Junior sa 16/1, Dinamo je drugi sa 14/4, Jazine treće s 13/5...

19. travanj 2024 02:21