KošarkaPRVA HRVATSKA LIGA (M) |

KUĆI PJEVAJUĆI Dubrovnik u 25. minuti gubio sa 17 razlike, a na kraju prekinuo niz od pet poraza te stigao do prve pobjede u 2021.

6. veljače 2021. - 20:15

Uspio je Dubrovnik stići do prve pobjede u 2021. godini, prekinuti niz od pet poraza stigavši do šeste pobjede, i to je loš niz prekinuo u gostima, i to bez nekoliko igrača (Mateo Vidović, Roko Galić, Nikola Došen...). Momčad trenera Mara Lučića slavila je sa 65:59 kod Samobora.

Filip Šimović, Ivan Vodopija, Jakov Vujičić, Domagoj Vrkić i Vlaho Raguž – to je petorka Dubrovniika, koja je potpisala svih 65 koševa i uspjeh. Vrkić je ubacio 20, Vodopija 13, Vujičić i Raguž po 11, te Šimović 10. Vrkić je ostvario 'double double' (10 skokova), Vodopija je po valorizaciji bio prvo ime Dubrovnika (8 skokova, 4 asistencije, 3 ukradene lopte), Šimović je dodao 7 skokova i 4 asistencije...

Sredinom treće Samobor je vodio s 52:35. Nakon toga 10:0 Dubrovnika, koji je zadnju četvrtinu dobio s 20:7.

Dubrovnik je sedmi s omjerom pobjeda i poraza 6/9, Samobor je ostao osmi u konkurenciji dvanaest prvoligaša (4/10). Na vrhu je Cedevita Junior sa 14/0, Jazine imaju 10/4, Dinamo 10/3, Bosco i Ribola Kaštela po 9/5...

U idućem kolu Dubrovnik dočekuje Ribola Kaštelu.

18. travanj 2024 23:06