KošarkaPRVENSTVO HRVATSKE |

JUNIORSKA LIGA Dubrovnik na Baldekinu pao tek u nastavku od neporažene Šibenke

7. veljače 2021. - 14:27

Dubrovnik nije uspio iznenaditi neporaženu Šibenku na Baldekinu, poražen je s 96:67, te je na učinku od dvije pobjede i četiri poraza u južnoj skupini Prve hrvatske juniorske lige.

Dugo je momčad trenera Željka Vreće i pomoćnog trenera Darka Kunce pružala otpor domaćinu, na poluvremenu je bilo samo 46:41 za Šibenku, koja je treću četvrtinu dobila s 28:14, stekla tek tad osjetnu prednost, ali do uvjerljive pobjede stigla tek u posljednje tri, četiri minute. Šibenika i prva momčad Zadra su bez poraza u skupini.

Dubrovnik je u Šibeniku igrao u sastavu: Luka Kriste (14), Martin Mucić (9), Bruno Matušić, Jakov Vujičić (9), Lovre Begić, Lovro Tolj (6), Matija Zorić (6), Denis Mehić, Matija Koprivica (2) i Mateo Tomašević (21).

Po rasporedu Dubrovnik bi u idućem kolu trebao ugostiti prvu momčad Zadra.

19. travanj 2024 07:24