KošarkaPREMIJER LIGA (Ž) |

IZGUBLJENA PRVA KOD KUĆE Trešnjevka 2009. serijom 12:0 rastužila prvakinje usred Gospina polja

23. listopada 2021. - 18:11

Zanimljiva utakmica u Gospinom polju, prva domaća Raguse, završila je na kraju 63:58 pobjedom Trešnjevke 2009., koja, nakon što su prvakinje nadoknadile zaostatak, te stekle osjetnu prednost u završnici treće četvrtine (rezultatom 53:45 za Ragusu je počela posljednja četvrtina), nije digla ruke. Naprotiv, nastavila je sa igrom kojom je u drugoj četvrtini preuzela vodstvo, te vodila sve do sredine treće četvrtine.

Ragusa uoči prve domaće utakmice u sezoni 2021./22. u kojoj brani naslov prvaka
Tonči Vlašić
Početak u Gospinom polju: Ragusa - Trešnjevka 2009.

Rezultat toga je serija 12:0 s kojom je od 47:55 stigla do 59:55. Tračak nade se ukazao za Ragusu kad je Iva Todorić pogodila tricu na ulasku u posljednju minutu, ali prilike koje je Ragusa potom imala nije iskoristila, i to je Trešnjevka 2009. znala kazniti.

Drugi poraz Raguse. Prvi kod kuće. Polovičan učinak nakon prva četiri kola nikoga u Gospinom polju ne zadovoljava. Trešnjevka 2009. je na vrhu sa sve četiri pobjede, i to u trenucima kad je bez Hane Muhl, te Melani Jurković. Medveščak je dobio sve tri...

Trešnjevka 2009. - lider prvenstva i nakon gostovanja u Dubrovniku
RAGUSA PROTIV TREŠNJEVKE 2009.

Iva Todorić je postigla 21 koš, imala 8 skokova i 3 asistencije, dvoznamenkasta u napadu je bila i Romana Stojanović s 12 koševa, 7 skokova i 7 asistecija. Nikolina Pavić je postigla 9, Carmen Miloglav 7 (5 skokova i 4 asistencije), Tea Ivanišević 4, Katarina Čagalj 3 i Martina Kujundžić 2, još su igrale Ella Majstorović i Ani Putica

Iduće kolo Ragusa je gost Šibenika, a potom dočekuje Požegu.

25. travanj 2024 19:00