BLAZERSI DOBILI JOŠ JEDNU U GOSTIMA Hezonji 20 minuta kod OKC-a

31. listopada 2019. - 10:07
Mario Hezonja je igrao 20 minuta u pobjedi 102:99 Portland Trail Blazersa u gostima kod Oklahoma City Thundera. Imao je jedan pokušaj i jedan ubačaj iz igre, 2 koša (ubačaj za 75:74 vodstvo početkom posljednje četvrtine), te šest skokova. Dok je bio na parketu Blazersi su bili u plusu. Prvo ime Blazersa bio je, a tko drugi nego Damian Lillard, koji je ubacio 23 koša i imao 13 asistencija. Double double je ostvario i Hassan Whiteside (12 koševa i 12 skokova), a CJ McCollum ubacio 22 koša. Blazersi su tako mini turneju – četiri utakmice u nizu u gostima nakon startnog poraza kod kuće (Denver Nuggets) zaključili s tri pobjede (Sacramento Kings, Dallas Mavericks i OKC) i jednim porazom (San Antonio Spurs).

Novu utakmicu Portland igra u svom Moda Centru 3. studenog protiv Philadelphie 76ers, zatim je gost u Chase Centru, novom domu Golden State Warriorsa čiji je najbolji igrač – Stephen Curry, tri puta NBA prvak, dvostruki MVP lige i šest puta All Star igrač – doživio noćas lom ruke u utakmici protiv Phoenix Sunsa te će izbivati s parketa duže vrijeme.

19. travanj 2024 15:11