ArhivVATERPOLO / DRUGA HRVATSKA LIGA - JUG

DOMAĆIN PRAZNIH RUKU Gusar slavio usred Cavtata pred televizijskim kamerama!

10. kolovoza 2014. - 14:35
1407669149GUSAR_CAVTAT_01
KPK kao pobjednik te Gusar kao drugoplasirani sastav južne skupine razigravat će u nastavku sezone za prvaka Druge hrvatske vaterpolske lige. Korčulani će na drugoplasirani sastav sjeverne skupine, Adriatic, dok Župljane čeka pobjednik, Brodograditelj iz Betine. Prve utakmice igraju se u Mlinima te Šibeniku u srijedu, 13. kolovoza, a uzvratne u subotu, 16. kolovoza.KPK je doigravanje osigurao pobjedom protiv Jadrana iz Neuma, a kako je Gusar slavio u Cavtatu, tako su Korčulani osvojili i prvo mjesto jer su u obje utakmice ovog ljeta bio bolji od Župljana. Prvo u Mlinima, a potom kod kuće. Cavtat je oba puta dobio KPK te mu je uspjeh protiv Gusara u zadnjem kolu donosio prvo mjesto, ali u susjedskom derbiju, pred prepunim gledalištem te televizijskim kamerama Arena sport 1 ostao je na kraju praznih ruku.Cavtat je u derbiju vodio samo jednom, i to početkom druge četvrtine sa 4:3. Potom je uslijedila serija od 4:0 Gusara, koji je u posljednjoj četvrtini imao i četiri pogotka prednosti (11:7). Skup se pokazao na kraju poraz Cavtata u Neumu od posljednjeg Jadrana, kojeg su Korčulani i Župljani dobili u obje utakmice...LISTA STRIJELACAMarko Ivanković (KPK) je prvi strijelac sezone u južnoj skupini Druge hrvatske lige s 23 pogotka. Drugi je Maroje Gluhaić (Jadran Neum) s 20 pogodaka, treći Pavo Zonić (Gusar) s 15 pogodaka, po 14 pogodaka Boris Maškarić (Cavtat) i Antonio Sentić (Cavtat)…SEMAFOR / 6. KOLOKPK – Jadran Neum 10:8KORČULA Suci: Maro Savinović i Jakov Blašković. Delegat: Srđan Dragojević.KPK: Anić, A. Radovanović, F. Radovanović, Ivanković (5), Hutten (1), Antunović (2), Lozica, Šašić, Denoble, Farac, Batinović, V. Fabris (2), Silić, Sardelić. Trener: Vili Mladinić.JADRAN NEUM: Putica, Gluhaić (2), J. Čamo (1), Lisica (2), V. Matić, I. Matić, Maslač, Krmek, Čikeš, Tomašić (3), J. Njavro, M. Bačić. Trener: Josip Putica.Četvrtine: 3:0, 3:0, 2:3, 2:5.Cavtat – Gusar 9:11CAVTAT Suci: Mladen Rak i Mateo Jović. Delegat: Nikola Curić.CAVTAT: Popadić-Batina, Desin, Blažević, Đurković, Maškarić (2), Ucović, Kopilaš (3), Ivaniš, A. Sentić (2), Dadić, Cvjetković, M. Fatović (1), Burđelez, Vragolov (1). Trener: Pavo Drobac.GUSAR: Zec, Miloslavić (3), Lale, Mišić, P. Zonić (3), Kolić, Miličević, Marlais, Grbić (1), Begović (3), Šopar, Duždević (1), Krkić, Crnčević. Trener: Siniša Zonić.Četvrtine: 3:3, 2:4, 1:2, 3:2.POREDAK 1. KPK 12 bodova (61:50), 2. Gusar 12 bodova (57:53), 3. Cavtat 9 bodova (56:53), 4. Jadran Neum 3 boda (51:69).T.V.
19. travanj 2024 02:48