Sport Vaterpolo

NAKON VELIČANSTVENOG USPJEHA HRVATSKIH VATERPOLISTA NA SVJETSKOM PRVENSTVU U BUDIMPEŠTI

SVI NA STRADUN Dubrovnik čeka svoje zlatne!

Grad Dubrovnik priređuje organizirani doček za dubrovački dio hrvatske muške vaterpolske reprezentacije, koja je sinoć osvojila naslov svjetskog prvaka nakon što je u finalu SP-a u Budimpešti svladala domaćina Mađarsku. Za Hrvatsku je to drugi naslov u povijesti, točno 10 godina nakon Melbournea 2007. kada je u finalu također svladala Mađarsku. Ujedno ovo je šesta ukupno i šesta uzastopna medalja za Hrvatsku na svjetskim prvenstvima, a što nikom drugom nije pošlo za rukom.

Doček zlatnih dubrovačkih vaterpolista održat će se na Stradunu, a početak programa predviđen je u 23.30 sati nastupom klape Ragusavecchia.

Pozivamo sve sugrađane da se u što većem broju odazovu i zajedno sa zlatnim vaterpolistima pjesmom proslavimo njihov povijesni uspjeh - stoji u priopćenju Grada Dubrovnika.

Dođite i pozdravite Marka Bijača, Marka Macana, Lorena Fatovića, Luku Lončara, Mara Jokovića, Andra Bušlju, Sandra Sukna i Xavija Garciju!