RukometRUKOMET/SVJETSKO PRVENSTVO

POKLONILI NORVEŽANIMA FINALE, A SLOVENIJI BRONCU Je li ikad itko izgubio dvije utakmice za medalju na ovaj način?

28. siječnja 2017. - 23:32

Ako nas poraz od Norveške u polufinalu nije 'ubio', jest sad ovaj od Slovenije u utakmici za treće mjesto. Ostali smo bez medalje, bronce, nakon što smo početkom nastavka protiv Slovenije vodili s osam razlike (24:16), imali 29:24, a na kraju izgubili s 31:30. Slovenija je sa 7:1 okrenula utakmicu. Izjednačila je tri minute prije kraja na 29:29. Uspjeli smo tada prekinuti niz suparnika te opet povesti (30:29). Ali, Slovenija je dvije minute prije kraja izjednačila na 30:30, a do pobjede stigla 60 sekundi poslije. Potom smo imali napad za izjednačenje, ali nismo uspjeli postići pogodak....

Hrvatska je ostala bez ičega. Vraća se prazih ruku sa Svjetskog prvenstva iz Francuske. Polufinale je uspjeh. Nismo očekivali kako će naši doći u priliku boriti se za medalju, ali sad kad su došli, ne možemo vjerovati kako su prokockali obje.

24. travanj 2024 22:40