RukometRUKOMET/SVJETSKO PRVENSTVO

HRVATSKA SE PROBUDILA NA VRIJEME Bolji smo od Mađarske!

14. siječnja 2017. - 23:31

Mađarska je pred kraj prvog poluvremena vodila sa četiri pogotka razlike (11:7). Dosta toga u igri naših rukometaša je bilo loše, ali nakon toga Hrvatska sjajna. Do poluvremena je izjednačila na 11:11, početkom nastavka povela s 12:11. U nastavku smo bili četiri puta na plus pet (25:20, 26:21, 27:22 i 28:23)... Na kraju utakmice 2. kola u skupini 'C' na Svjetskom prvenstvu u Francuskoj: Hrvatska - Mađarska 31:28. Druga pobjeda naših i drugi poraz Mađarske. Hrvatska je ostala u igri za odličan plasman u skupini 'C'.

- Jedno lijepo izdanje Hrvatske u drugom poluvremenu - rekao je Zlatko Saračević, trener rukometaša Dubrovnika, sukomentator RTL-a na kraju televizijskog prijenosa utakmice.

- Ovako se igra za Hrvatsku - naglasio je Željko Babić, Opuzenac, hrvatski izbornik.

Manuel Štrlek je bio prvi strijelac Hrvatske protiv Mađarske sa šest pogodaka, Domagoj Duvnjak pet, a po četiri su postigli Marko Mamić, Luka Šebetić, Luka Cindrić i Zlatko Horvat....

U ponedjeljak, 16. siječnja Hrvatska igra protiv Bjelorusije.

20. travanj 2024 01:03