NogometDRUGA ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA

ODLUČILA POGODAK RAZLIKA Enkelu jesen, Saulan 9 pogodaka u 5 utakmica (pogledajte kako je postigao prvi protiv SOŠK-a 1919.)!

13. studenog 2017. - 10:31

Zadnje kolo: prvi porazi vodećeg dvojca, Sokola i SOŠK-a 1919., koje su bodovno stigli prvi pratitelji, sastavi koji su ih pobijedili u zadnjem kolu, Faraon i Enkel. Na kraju je odlučivala pogodak razlika, a najbolju ima Enkel te Popovići slave naslov jesenskog prvaka.

Redom, Faraon je kod kuće s 3:0 bio bolji od momčadi iz Dubravke. Pola sata je trebalo Trpanjcima da osiguraju pobjedu. Marijo Milović je za 1:0 pogodio u 15. minuti, dvije minute poslije već je 2:0 (Bruno Koludrović), a u 30. minuti Milović po drugi put vara Nikšu Pušića, vratara Sokola. Faraon 10 bodova i plus 6, a Sokol 10 bodova i plus 3.

Zatim Popovići: Pero Saulan, kapetan Enkela, uoči posljednjeg kola jeseni bio je prvi strijelac sa 6 pogodaka, a na tom mjestu je i ostao s nova tri pogotka, koliko je postigao u 4:1 pobjedi Enkela protiv SOŠK-a 1919.

Saulan, kapetan Enkela, pogodio je prvi put u 3. minuti. Oduzeo je loptu Sandru Salacanu, sjurio se prema vratima SOŠK-a 1919. te kad mu je u susret krenuo vratar Srđan Botica, pogodio je prizemnim udarcem.  U 20. minuti opet je Saulan strijelac, a to je i bio rezultat prvog poluvremena. U 54. minuti Kristijan Ređepaj je strijelac za goste, kojima se mreža trese treći put u 68. minuti (Maroje Milošević), a četvrti put u 81. minut kada je Saulan postigao svoj treći pogodak. Enkel 10 bodova i plus 11, a SOŠK 1919. 8 bodova i plus 3. Međutim, u ovoj priči je sporna utakmica Putniković - SOŠK 1919., koja je završila 2:2, a nakon koje su Stonjani uložili žalbu. Usvojili li se ona SOŠK 1919. će imatti 10 bodova i plus 4.

U Kuni, ogledu dva sastava sa začelja, Rat – Putniković 1:1. Domaćinu je to prvi bod, a ukoliko se ne uvaži žalba SOŠK-a 1919., Putnikovići će jesen zaključito s 2 boda. U suprotnom imat će kao i Rat - jedan.

Dakle, u ovom trenutku: 1. Enkel 10 bodova (+11, 19:8), 2. Faraon 10 bodova (+6, 15:9), 3. Sokol 10 bodova (+3, 11:8), 4. SOŠK 1919. 8 bodova (+1, 12:11), 5. Putniković 2 boda (-9, 5:14), 6. Rat 1 bod (-12, 4:16).

25. travanj 2024 18:12