NogometDRUGA ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA

ENKEL JEDINI STO POSTO Gosti u 2. kolu nisu izgubili niti jednu utakmicu

25. listopada 2017. - 22:09

Bez pobjednika je završio ogled između Sokola i SOŠK-a 1919. Dva sastava, koja su u 1. kolu ostvarila pobjede, odigrali su 2:2, i to je momčad iz Dubravke, koja je domaćin na igralištu Slavena, na Grudi, vodila s 2:0. Baldo Bjeloš je bio strijelac u 29. minuti za Sokol. Bio je to jedini pogodak u prvom poluvremenu. Početkom nastavka, 48. minuta, Ivo Kovačević je poduplao prednost. Pet minuta poslije prvi pogodak SOŠK-a 1919. (Dario Andrović), a u 75. minuti za konačnih 2:2 pogodio je Sandro Salacan.

U niti jednoj utakmici 2. kola domaćin nije ostvario pobjedu. Što više, Sokol je jedini domaćin koji je uspio osvojiti bod. U preostale dvije utakmice slavili su gosti. Enkel sa 4:1 u Putnikovićima protiv istoimenog domaćina, a Faraon u Kuni s 3:1 protiv Rata.

Enkel je poveo u 6. minuti (Dominik Vuičić), Putniković je izjednačio 50 minuta poslije (Vinko Barbir). Međutim, 20 minuta poslije izjednačenja Enkel je osigurao pobjedu. Luka Kojan je u 64. minuti pogodio za 2:1 vodstvo sastava iz Popovića. U 67. i 76. minuti mrežu domaćina tresao je Pero Saulan, kapetan Enkela.

I u ogledu između Rata i Faraona mreža se zatresla već u 6. minuti. Dario Lukač je doveo domaćina u vodstvo, koji je samo četiri minute poslije bio u zaostatku. Vodstvo domaćina trajalo je tek minutu - 1:1 u 7. minuti Vinko Milinović. U 10. minuti Faraon je poveo pogotkom Jakova Palinića, dok je za konačnih Rat – Faraon 1:3 pogodio u 87. minuti Marin Perin.

SEMAFOR Sokol dolazi u Popoviće
Rezultati 2. kola, Putniković: Putniković – Enkel 1:4, Gruda: Sokol – SOŠK 1919. 2:2, Kuna: Rat – Faraon 1:3.
Poredak: 1. Enkel 6 bodova (11:2), 2. Sokol 4 boda (6:3), 3. SOŠK 1919. 4 boda (7:5), 4. Faraon 3 boda (6:6), 5. Putniković bez boda (2;8), 6. Rat bez boda (2:10)
Raspored 3. kola, nedjelja, 29. listopada, Popovići: Enkel - Sokol, Trpanj: Faraon - Putniković, Kuna: Rat - SOŠK 1919.

25. travanj 2024 03:32