Sport Nogomet

NOGOMET

KUP HRVATSKE Gorica izbacila GOŠK Dubrovnik 1919.

NOGOMET

Bez iznenađenja u Velikoj Gorici. Drugoplasirana momčad Druge hrvatske lige, Gorica, dobila je s 3:0 GOŠK Dubrovnik 1919., koji još ne zna za pobjedu u novoj sezoni te se plasirala u osminu finala Kupa Hrvatske u kojoj će igrati protiv Rijeke, aktualnog prvaka i branitelja naslova pobjednika upa Hrvatske.

GOŠK Dubrovnik 1919. je i ove sezone zaustavljen na prvom koraku, nastupu Kupu Hrvatske zaključio u 1. kolu, šesnaestini finala.

Gorica je povela već u 2. minuti. Strijelac je bio Igor Nakić, koji je 23. minuti pogodio za 2:0, Sedam minuta poslije i treći pogodak domaćina. Luka Povoljnjak je bio strijelac za konačnih 3:0. Protiv Gorice pod vodstvom Franja Domića GOŠK Dubrovnik 1919. je igrao u sastavu: Dalibor Kristić, Domagoj Perica, Bruno Ljubić, Domagoj Torbarina, Mislav Glavinić, Vinko Petković, Luka Matić, Toni Nikolić, Bruno Berković, Ivo Caput i Ante Ivanišević (od 55. Ivan Petrušić).