NogometNOGOMET

MLAĐI UZRASTI 3. KOLO Vikend za plus pet GOŠK Dubrovnika 1919.

10. rujna 2017. - 15:08

Odličan vikend mlađih uzrasta GOŠK Dubrovnika 1919., koji su dobili sve tri utakmice u 3. kolu natjecanja Središta Split.

Prvo su kadeti GOŠK Dubrovnika 1919. u Lapadu bili bolji od Dugopolja s 3:0. Nije išlo sve do pred sam kraj, a tada – 1:0 Tin Vidak u 72., 2:0 Mario Fraska u 78. te 3:0 Vlaho Brailo u 80. minuti. GOŠK Dubrovnik 1919. igrao je u sastavu: Leon Macanović (od 78. Hrvoje Oreč), Frano Čikato (od 78. Lukša Monković), Mihael Peraica (d 58. Paulo Mage), Maro Matić (od 78. Vlaho Brailo), Domagoj Salapić, Dragan Marić, Dominik Zovkić (od 69. Luka Papić), Toni Kolendić (od 69. Luka Barčot), Božo Pitarević (od 58. Mario Fraska), Tin Vidak, Ante Oreč. Kadeti imaju 6 bodova (dvije pobjede i jedan poraz).

Pioniri su s 2:1 savladali Dugopolje. Ekspresno su poveli s 2:0 (Luka Prlenda u 1. te Bruno Grčić u 3. minuti). Gosti su prepolovili zaostatak u 25. minuti. Do kraja nije bilo pogodaka. GOŠK Dubrovnik 1919. igrao je u sastavu: Ljudevit Pergjoni (od 68. Karlo Giljušić), Nikša Milić, Nino Gjaja, Marin Marić, Maro Đivić, Matej Burum, Borna Padovan (od 45. Nikola Čepo), Miho Galjuf (od 68. Joško Jandrijević), Bruno Grčić (od 65. Nikola Grbić), Ivan Grljević (od 68. Nikola Šoletić), Luka Prlenda (od 68. Petar Kuzman). Pioniri GOŠK Dubrovnika 1919. Imaju 7 bodova (dvije pobjede i jedan remi).

Na kraju su slavili i mlađi pioniri, koji su na igralištu Lapad dobili vršnjake Omladinca 1:0. Pogodak vrijedan nova tri boda postigao je Lovro Rožanković u 31. minuti. Još su protiv Omladinca igrali: Borna Butijer, Ivan Kristić, Antonio Benussi, Leo Cvitanović, Mario Cvjetković, Đivo Ćumo, Hrvoje Šijaković, Antonio Delevski, Šimun Piskulić, Orsat Brautović, Ante Šarić, Domagoj Bjelopera, Đivo Kovačić, Marcus Nenadović, Periša Čagalj, Zlatan Kacić i Antonio Đivanović. Mlađi pioniri GOŠK Dubrovnika 1919. su na vrhu tablice sa sve tri pobjede.

26. travanj 2024 16:26