NogometTREĆA HRVATSKA NOGOMETNA LIGA - JUG

PORAZ NA STARTU Bitanga prizemljio Zmaja u 89. minuti

27. kolovoza 2017. - 23:14

Poražen je BŠK Zmaj u Zmijavcima na startu nove sezone u južnoj skupini Treće hrvatske lige. Bolja je bila Croatia s 2:1. Domaćin je pogodak za konačnih 2:1 postigao u pretposljednjoj minuti utakmice. Mrežu blatskih 'Crvenih' pogodio je Marko Bitanga.

Domaćin je poveo u 20. minuti. Strijelac je bio Zvonimir Begić. Marin Jelavić je izjednačio na 1:1 u 69. minuti. Taj rezultat je bio na semaforu sve do minutu prije kraja utakmice...

SEMAFOR 1. kolo
Subota, 26. kolovoza, Dubrovnik:
GOŠK Dubrovnik 1919. - Jadran Luka Ploče 2:2, Hrvace: Hrvace - Neretvanac (nije se igralo), Ivanbegovina: Kamen – Zagora 2:1, Kaštel Stari: Val – Urania 0:2, Split: RNK Split – Imotski 1:1, Biograd: Primorac Biograd – Junak 1:2, nedjelja, 27. kolovoza, Zmijavci: Croatia - BŠK Zmaj 2:1, Stobreč: Primorac 1929. – Zadar 2:0.