NogometNOGOMET/MLAĐI UZRASTI

OSTAO SAMO BOD U GOSPINOM POLJU Donijeli svih šest iz Imotskog

26. ožujka 2017. - 17:50

Mlađi pioniri GOŠK Dubrovnika 1919. osvojili su bod u 20. kolu Hrvatske nogometne lige – središte Split odigravši 2:2 protiv Adriatica u Gospinom polju. Gosti su vodili s 2:0 nakon čega je GOŠK Dubrovnik 1919. s dva pogotka Miha Vezilića, koji je u igru ušao s klupe, stigao do boda. Prvi pogodak Vezilić je postigao u 51. minuti, a drugi pogodak pet minuta poslije. U konkurenciji 15 klubova mlađi pioniri GOŠK Dubrovnik 1919. su uoči 20. kola bili osmi s 18 bodova. U 18 utakmica zabilježili su 6 pobjeda, 11 poraza, a ovo im je prvi neodlučan rezultat. Postigli su 14 pogodaka, a primili 24 pogotka.

U ogledu juniora Adriatic je bio bolji sa 4:2. GOŠK Dubrovnik 1919. je preokretom dobio prvo poluvrijeme s 2:1. Ivan Vuknić je izjednačio u 16. minuti na 1:1, a Srđan Gašić u 37. minuti pogodio za vodstvo. Početkom nastavka dva pogotka gostiju, u 47. i 50. minuti, koji su u 75. minuti postigli četvrti pogodak. Treći pogodak za goste postigao je Domagoj Ljubišić, Dubrovčanin u redovima splitskog sastava. Juniori GOŠK Dubrovnika 1919. su u 17 utakmica ostvarili 5 pobjeda, 1 remi i 11 poraza, postigli 19, a primili 48 pogodaka. Uoči ovog kola bili su deseti u konkurenciji 14 klubova.

Splitski Adriatic je u konkurenciji mlađih pionira četvrti, a treći u konkurenciji juniora.

PIONIRI I KADETI KUĆI PJEVAJUĆI

Pioniri i kadeti GOŠK Dubrovnik 1919. bili su u 20. kolu Hrvatske lige – središte Split gosti Imotskog. U oba ogleda su ostvarili pobjede. Pioniri su bili bolji s 3:2, a kadeti sa 4:2. Pogotke za pionire postigli su Tin Pavković, Bruno Paviša i Luka Papić, a za kadete Ante Oreč dva, a po jednom su mrežu domaćina pogađali Tin Vidak i Antonio Smrdelj. Pioniri GOŠK Dubrovnika 1919. su u 19 utakmica ostvarili 7 pobjeda, 4 remija i 8 poraza, postigli 36, a primili 35 pogodaka. Uoči 20. kola bili su na devetom mjestu u konkurenciji 16 klubova. Kadeti GOŠK Dubrovnika 1919. su u 19 utakmica ostvarili 8 pobjeda, 3 remija i 8 poraza, postigli 32 i primili 32 pogotka. Uoči 20. kola bili su deveti u konkurenciji 16 klubova.

27. travanj 2024 03:20