DRUGA HL- JUG (M) Dubrovnik dobio derbi u Solinu te ostao u igri za prvim mjestom!

17. prosinca 2017. - 00:00

Košarkaši Dubrovnika su dobili derbi 7. kola južne skupine Druge hrvatske lige. Momčad trenera Željka Vreće u ogledu za drugo mjesto dobila je Solin, i to u gostima, s 82:79 (21:22, 24:18, 20:19, 17:20).

- Teška i tvrda utakmica. Bez četvorice igrača, nije bilo Mustapića i Katića, Režić nije ulazio u igru, a Habul se ozlijedio u prvoj četvrtini, izborili smo važnu pobjedu, koja nas ostavlja u igri za prvim mjestom – naglasio je Vreća.

Super važnu pobjedu Dubrovnik je izborio igrajući u sastavu: Husnija Habul (3), Petar Šeparović (2), Antonio Petrović (7), Vlaho Šojka (1), Ivan Marković (9), Niko Stasjuk, Stipe Režić, Ivan Vodopija (25), Stjepan Tešija (20), Filip Vujičić (15) i Petar Koprivica.

Sonik Puntamika
je dobila svih sedam utakmica. U posljednjem kolu prvog dijela bila je bolja u Jazinama od Sukošana sa 64:58. Sukošan je dobio prvu četvrtinu s 21:18, na poluvremenu imao plus pet (34:29), kao i uoči zadnje četvrtine (49:44). U zadnjoj četvrtini 20:9 za Sonik Puntamiku. Dubrovnik je drugi sa šest pobjeda i jednim porazom. Solin je treći sa četiri pobjede i tri poraza…

- Zadovoljni smo s učinkom u prvom dijelu – dodao je Vreća.

Prvenstvo se nastavlja 3. i(li) 4. veljače 2018. godine. Dubrovnik je tada domaćin Adriaicu. U drugom dijelu sezone Sonik Puntamika dolazi u Gospino polje.

20. travanj 2024 10:22