FIBA LIGA PRVAKA Nestali u nastavku

13. prosinca 2017. - 21:27

Neće pamtiti po dobru Umana Reyer Venezia gostovanje u Turskoj. Poražena je od Banvita u 8. kolu skupine 'C' FIBA Lige prvaka s 90:62.

Iako je utakmicu domaćin otvorio sa 7:0 i 11:2, talijanski prvak je dobio prvu četvrtinu sa 17:15. U drugoj je otišao na plus 6 (27:21). Međutim, na odmoru je bilo bez pobjednika (36:36). U nastavku utakmice 'raspad' gostiju za koje igra Hrvoje Perić. Turski sastav je u trećoj četvrtini otišao na plus 18, a u četvrtoj četvrtini imao i 34 koša prednosti (88:54).

Perić, član prve petorke Umana Reyer Venezie, postigao je za 19 i po minuta u igri 2 koša. Nije ga išao šut, ali nije ni potrošio previše lopti (pogodio je iz igre 1 od 5 šuteva). S 5 skokova bio je prvi skakač momčadi. Imao je još 1 asistenciju i 1 izgubljenu loptu.

Umana Reyer Venezia nakon dva poraza u nizu, ukupno tri, ima pet pobjeda, dijeli prvo mjesto u skupini 'C' sa Strasbourgom i Banvitom. Estudiantes i AEK imaju pobjedu manje i poraz više (4/4), Bayreuth (utakmica manje) je na učinku 4/3, Olimpija na 3/5, dok je posljednja, osma Rosa Radom (utakmica manje) s 1/6.

U 9. kolu Umana Reyer Venezia je gost AEK-a.

20. travanj 2024 17:30