ITALIJA Avellino u produžetku zaustavio Perića

3. prosinca 2017. - 00:49

Umana Reyer Venezia je zaustavljena u 9. kolu talijanskog prvenstva. Izgubila je derbi kod Sidigas Avellina, i to u produžetku. Vodila je pred kraj četvrte četvrtine sa 70:68, ali je domaćin uspio izjednačiti te izboriti produžetak koji je otvorio s 8:0 te riješio utakmicu u svoju korist. Na kraju je bilo plus deset za Sidigas Avellino (87:77).

Sidigas Avellino i Umana Reyer Venezia su sad na istom učinku – 7 pobjeda i 2 poraza. Dva poraza još imaju i EA7 Emporio Armani Milano te Fiat Torino, koji tek  trebaju odigrati susret 9. kola, kao i lider, Brescia, koja je bez poraza (8/0).
Hrvoje Perić
je protiv Avelina igrao 23 minute: 6 koševa (pogodio je 2 od 8 šuteva, 2 od 3 slobodna bacanja), bio prvi skakač svoje momčadi s 8 skokova, dodao tome 2 asistencije.

U 10. kolu Umana Reyer Venezia dočekuje momčad Reggio Emilia (2/6).

20. travanj 2024 15:16