KošarkaKOŠARKA

EUROLIGA Tomića igrao pred 12.008 gledatelja, a Radović sudio pred 11.213 gledatelja

Piše i snimio: Tonči Vlašić
2. prosinca 2017. - 00:05

Ante Tomić je s Barcelonom gostovao u Moskvi te izgubio pred 12.008 gledatelja od CSKA s 92:78. U posljednjoj četvrtini bilo je u dva navrata izjednačeno (72:72 i 75:75), ali nakon toga 13:0 domaćih, koji su završnicu dobili sa 17:3. Konačnih plus 14 je najveća prednost CSKA na utakmici.

Tomić je protiv CSKA igrao 20 minuta. Učinak: 6 koševa (šut 3/7 za dva), 5 skokova, 1 asistencija, 1 izgubljena lopta i 3 blokade. Prvi strijelci Barcelone bili su Kevin Seraphin i Thomas Heurtel s po 11 koševa. Rusku momčad predvodili su Will Clyburn s 22 koša, Cory Higgins je ubacio 20 dok je Nando De Colo postigao 18 koševa i imao 11 asistencija.

Nakon 10. kola vode CSKA i Olympiacos s po 8/2, treće mjesto dijele Fenerbahče i Panathinaikos sa 7/3, Barcelona je na desetom mjestu u konkurenciji šesnaest sastava sa 4/6.

Sreten Radović je sudio ogled Baskonia – Fenerbahče u kojem je turski sastav slavio pred 11.213 gledatelja s 83:69. Domaćin je dobio prvu četvrtinu s 25:15, a potom u iduće dvije 51:26 za Fenerbahče.

U 11. kolu, 8. prosinca, Barcelona dočekuje Fenerbahče.

27. travanj 2024 05:03