DRUGA HRVATSKA LIGA - JUG Preokret Dubrovnika za ostanak na vrhu sa stopostotnim učinkom!

25. studenog 2017. - 23:37

Nije bilo lako. Omiš je dobra ekipa. To sam i znao. Veći dio utakmice smo bili u kontra ritmu, nažalost, realizatorski jako loši. Ali, najvažnije, na kraju smo se skupili te pobijedili. Čestitam momcima na pobjedi - istaknuo je Željko Vreća, trener Dubrovnika nakon 68:62 (21:19, 13:16, 14:9, 20:18) pobjede u Gospinom polju protiv Omiš Čagalj Toursa u 4. kolu Druge hrvatske lige - jug.

Četiri minute prije kraja Omiš Čagalj Tours je vodio s 59:55. Minutu i pol prije kraja i dalje je bio u prednosti, ali je Dubrovnik serijom 10:0 preokrenuo utakmicu u svoju korist te je i dalje na stopostotnom učinku. Dobio je sve četiri utakmice. Koš razlika plus 102. Prve tri pobjede su bile super uvjerljive, pogotovo prva kod kuće kada je Sukošan nadigrao s 50 razlike. Preostale dvije pobjede ostvario je u gostima. U 1. kolu je bio bolji od Adriatica u Dugopolju, a u 3. kolu od Cetinke u Trilju.

Dubrovnik je protiv Omiš Čagalj Tours igrao u sastavu: Husnija Habul, Petar Šeparović (11), Antonio Petrović (5), Stjepan Tešija (5), Ivan Marković (2), Lovro Tolj, Stipe Režić (22), Toni Mustapić (5), Ivan Vodopija (12), Filip Vujičić (6), Božo Katić i Joško Kušt.

U 5. kolu Dubrovnik je gost Sonik Puntamike, koji je u prva tri kola također imao stopostotni učinak.

19. travanj 2024 13:58