EUROLIGA Tomić s Barcelonom nadigrao Maccabi, Radović sudio utakmicu u kojoj je domaćin preokrenuo minus 15 u zadnjih pet minuta!

24. studenog 2017. - 00:24

Nadigrala je Barcelona kod kuće Maccabi u 9. kolu Eurolige. Pred 5934 gledatelja u Blaugrani stigla do četvrte pobjede.

Ante Tomić je protiv izraelskog ponosa kojeg vodi Neven Spahija igrao 18 minuta i 36 sekundi. Postigao je 6 koševa (šut za dva 2/4, slobodna bacanja 2/2), imao 8 skokova, 1 asistenciju i 1 izgubljenu loptu.

U 10. kolu Barcelona je gost 30. studenog moskovskog CSKA, koji je sa 6 pobjeda i 2 poraza te utakmicom manje na drugom mjestu. CSKA ima pobjedu manje od Olympiacosa (7/2). Od trećeg do devetog mjesta su sastavi s po pet pobjeda (Real Madrid, Fenerbahče, Panathinaikos, Khimki, Maccabi, Žalgiris i Bamberg s tim što Real Madrid, Fenerbahče, Panathinaikos i Khimki imaju po utakmicu manje). Deseta je Barcelona sa 4/5...

U 9. kolu Sreten Radović je bio glavni sudac ogled između Brose Bamberga i Valencije, koji je njemački sastav dobio s 83:82, i to nakon što je španjolska momčad sredinom posljednje četvrtine vodila sa 77:62!

27. travanj 2024 00:30