ITALIJA Perić i ekipa imaju 7/1, 'uhvatili' Bresciju

18. studenog 2017. - 23:45

Nova, sedma pobjeda Umana Reyer Venezie, koja je i dalje na samo jednom porazu te u samom vrhu prvenstvene tablice. U 8. kolu talijanskog prvenstva Hrvoje Perić i ekipa dobili su kod kuće The Flexx Pistoia s 84:80.

Dubrovčanin je bio drugi strijelac i prvi skakač momčadi. Postigao je 14 koševa (šut za dva 1/5, za tricu savršenih 3/3, ali slobodna bacanja ispod 50 posto – 3/8), imao 6 skokova. Tom je dodao jednu asistenciju. Perić je zbog pet osobnih pogrešaka morao dvije minute prije kraja utakmice na klupu.

Gosti su poveli s 2:1 i to je bilo njihovo jedino vodstvo. Umana Reyer Venezia je najveću prednost imala u trećoj četvrtini kada je vodila s 15 razlike (66:51)… Pistoia je u zadnjoj minuti zaprijetila. S 5:0 je stigla na samo dva koša zaostatka (82:80).

Poredak: Brescia je na vrhu sa svih sedam pobjeda (tek ima odigrati 8. kolo u kojem je domaćin d'Orlando, koji ima 3/4). Umana Reyer Venezia je druga sa 7/1. Milano i Torino su na trećem odnosno četvrtom mjestu s po 6/1. Avelino je peti s 5/2… Avelino je u svojoj dvorani suparnik Periću i ekipi u 9. kolu.

20. travanj 2024 01:45