NBA Poraz od Portlanda

16. studenog 2017. - 09:50

Mario Hezonja je u utakmici u kojoj je Orlando Magic poražen u gostima od Portlanda s 99:95 igrao 7 minuta. Utakmicu je zaključio bez koša (jedan neuspješan pokušaj za tricu), s jednim skokom i jednom ukradenom loptom. Za vrijeme dok je bio u igri, bilo je to u drugoj četvrtini, Magic je bio bolji od domaćina s 2 koša razlike.

Evan Founier je bio prvi strijelac Orlanda s 22 koša, Nikola Vučević prvi skakač (10 skokova), a Elfrid Payton prvi razigravač (5 asistencija), dok je domaćina u sve tri rubrike predvodio Damian Lillard (26 koševa, 11 skokova i 7 asistencija).

Orlando Magic je izgubio zadnje tri utakmice te je 8 pobjeda i 7 poraza sad osmi na Istoku na kojem vodi Boston s 13 pobjeda i 2 poraza (Boston je izgubio prve dvije utakmice sezone). Detroit je drugi s 10 pobjeda i 4 poraza… Na Zapadu prvi je Golden State s 11/3, drugi je Houston 11/4…

Orlando Magic nakon četiri utakmice u gostima igra kod kuće 18. studenog protiv Utah Jazza (6 pobjeda/9 poraza).

24. travanj 2024 01:17