EUROLIGA Tomić i ekipa dobili prvu četvrtinu 38:12, ali... Radović sudio u Ateni, a 48 sati poslije sudi u Madridu

16. studenog 2017. - 09:27

Iako su dobili prvu četvrtinu sa čak 38:12!, sredinom druge imali i dalje 26 koševa prednosti (47:21) – Barcelona je poražena u gostima od Brose Bamberga s 84:81. Njemačka momčad je potpisala jedan od najvećih povrataka u povijesti Eurolige. Brose Bamberg je poveo 4 minute i 9 sekundi prije kraja sa 75:74. Serijom 9:0 imao je 77:74. Barcelona je izjednačila na 77:77, ali nakon trice domaćina više se nije uspjela izvući iz minusa.

Ante Tomić je protiv Brose Bambarga igrao 13 minuta: 8 koševa (šut za dva 8/4), 4 skoka, 1 asistencija i 2 izgubljene lopte.

Brose Bamberg je stigao do četvrte pobjede, a Barcelona ostala na dvije. Vodi CSKA Moskva sa 6 pobjeda, Olympiacos i Khimki imaju po pet pobjeda, osim Brose Bamberga četiri pobjede i tri poraza imaju još Fenerbahče, Maccabi, Real Madrid, Žalgiris i Panathinaikos, po tri pobjede Valencia i Unicaja, a na začelju su s dvije pobjede i pet poraza osim Barcelone – Baskonia, Anadolu Efes, Crvena zvezda i AX Armani Exchange Olimpia Milano.

Sreten Radović je u 7. kolu bio glavni sudac utakmice u Ateni u kojoj je Panathinaikos u utorak navečer s 93:65 dobio pred 10.500 gledatelja Khimki, a u 8. kolu, u četvrtak, 16. studenog, dubrovački međunarodni sudac sudi u Madridu utakmicu Real Madrid – Unicaja. Barcelona 48 sati nakon poraza u Njemačkoj, u petak, 17. studenog, dočekuje Valenciju.

18. travanj 2024 04:08