KRENULI ODLIČNO Dubrovnik projurio kroz Dugopolje

4. studenog 2017. - 21:04

Košarkaši Dubrovnika su nastup u južnoj skupini Druge hrvatske lige počeli pobjedom u Dugopolju gdje su s 84:57 dobili Adriatic.

- Od prve minute smo odlično ušli u utakmicu. Stekli veliku prednost te su u nastavku svi dobili priliku igrati – istaknuo je trener Dubrovnika Željko Vreća uz kojeg su na klupi bili pomoćni trener Maro Lučić te tehniko Ilija Lučić.

Prvu četvrtinu je Dubrovnik riješio u svoju korist rezultatom 25:12. Na poluvremenu je imao 49:24, a u posljednju četvrtinu je ušao s 30 koševa viška (68:38)...

Pobjedu protiv Adriatica u Dugopolju Dubrovnik je izborio u sastavu: Husnija Habul (5 koševa), Petar Šeparović (6), Antonio Petrović (4), Niko Stasjuk (2), Lovro Tolj, Stipe Režić (9), Toni Mustapić (9), Filip Vujičić (4), Božo Katić (13), Ivan Vodopija (23) i Stjepan Tešija (9).

U 2. kolu, u subotu, 11. studenog, s početkom u 16 sati Dubrovnik igra u Gospinom polju protiv Sukošana. U južnoj skupini Druge hrvatske lige u sezoni 2017./18. ukupno je osam klubova. Osim Dubrovnika, Adriatica i Sukošana tu su još Cetina, Sveučilište u Zadru, Sonik Puntamika, Omiš Čagalj Tours i Solin.

Dubrovnik za cilj ove sezone ima plasman u viši rang, Prvu hrvatsku ligu. Najveći konkurent bi mu trebao biti Sonik Puntamika.

08. svibanj 2024 05:29