NBA Hezonja i ekipa potpisali senzaciju, uništili LeBrona i ekipu usred Clevelanda!

22. listopada 2017. - 11:06

Sjajnu uttakmicu odigrao je Orando Magic te je upisao nakon 17 utakmica pobjedu protiv Cleveland Cavaliersa, i to ni manje, ni više, nego usred Clevelanda, a najbolje od svega je što je jedan od 'krivaca za to' Mario Hezonja. Postigao je 11 koševa uz samo jedan promašaj iz igre (4 od 5). Trice je gađao 3/3. Na parketu je proveo 25 minuta. Imao je i 6 skokova te jednu ukradenu loptu…

Nikola Vučević je bio prvi strijelac Magica i utakmice s 23 koša, Jonathon Simmons je ubacio 19, Evan Fournier 13, DJ Augusttin 12… Još je veće iznenađenje što nisu igrala dvojica udarnih igrača Orlando Magica – Aaron Gordon i Elfrid Payton. Kod domaćina prvi strijelac LeBron James (22), zatim Iman Shumpert (21), Kevin Love (19)...

Magic je poveo 8:0, 12:2, 18:4, 30:10, na kraju prve četvrtine imao 36:18, na poluvremenu 56:45, na kraju treće četvrtine 88:65... Hezonja je već u prvom poluvremenu bio odličan. Do poluvremena je ubacio 8 koševa.

25. travanj 2024 09:42