ZAVRŠENO ZAGRIJAVANJE Magic 3/3, Hezonja 3

14. listopada 2017. - 10:55

Orlando Magic je zaključio predsezonu porazom kod kuće. Cleveland Cavaliersi su dobili u Amway centru sa 113:106. Mario Hezonja je igrao 16 minuta: postigao je 3 koša, imao 3 skoka, 2 asistencije, 2 izgubljene i 1 ukradenu loptu. Šutirao je samo jednom, i to za tricu te pogodio.

Prvi strijelac i skakač Magica bio je Aaron Gordon (21 koš i 7 skokova), Jonathon Simmons je ubacio 12 koševa, Evan Fournier, Nikola Vučević i Elfrid Payon po 11…, Lebron James nije igrao za Cleveland za koji je Ante Žižić za 17 minuta ubacio 10 koševa i imao 2 skoka, Jose Calderon je 18 koševa bio prvi strijelac gostiju, Dwyane Wade 15 koševa…

U predsezoni Orlando Magic je imao polovičan učinak: 3 pobjede i 3 poraza.

Nova NBA sezona počinje 17. listopada. Dan poslije Orlando Magic igra prvu utakmicu. Domaćin je Miami Heatu.

18. travanj 2024 20:46