TALIJANSKI SUPERKUP Milanezi zaustavili Perića i ekipu

26. rujna 2017. - 01:20

Malo je nedostajalo za novi trofej Umana Reyer Venezie za koju igra Hrvoje Perić. Nakon što je prošlu sezonu zaključila naslovom prvaka Italije, kojeg je klub čekao više od 70 godina, novu nije otvorila osvajanjem novog trofeja. EA7 Emporio Armani Milano je u finalu završnog turnira talijanskog Superkupa, koji je odigran na neutralnom terenu, u gradu Forli, bio bolji s 82:77.

Perić, koji je s 21 košem bio junak pobjede Umana Reyer Venezie 86:79 u polufinalu protiv Banco di Sardegna Sassari, u finalu je postigao 13 koševa za 22 minute. Pogodio je 5 od 10 šuteva iz igre, 3 od 4 slobodna bacanja. Imao 2 skoka i 3 asistencije.

Umana Reyer Venezia nije vodila niti jednom. Iako je u drugoj četvrtini bila 13 košava u minusu, a početkom četvrte zaostajala za EA7 Emporio Armani Milano 12 koševa, imala je na kraju priliku za pobjedu...

Prvenstvo Italije počinje idući vikend. Umana Reyer Venezia je u 1. kolu, u nedjelju, 1. listopada, gost Varesea

26. travanj 2024 08:33