ŠPANJOLSKA Tomić 'double double'

7. svibnja 2017. - 19:33

Ante Tomić je postigao 12 koševa. Iz igre je pogodio tri od šest šuteva te realizirao svih šest slobodnih bacanja. Imao je 10 skokova. Njegovi novi 'double double'. Imao je jednu asistenciju, jednu osvojenu loptu i jednu blokadu. Valorizacija 24 – opet ne samo prvo ime Barcelone Lassa, već utakmice. Barcelona Lassa je u 32. kolu nadigrala kod kuće Fuenlabradu s 87:53. Prva četvrtina 16:16, a onda druga 30:11 za Tomića i ekipu te je sve na poluvremenu bilo jasno.

Barcelona ima 21 pobjedu i 9 poraza. Valencia se poskliznula te ima sad 22 pobjede i 8 poraza. Baskonia je na 21 pobjedu i 8 poraza. Real Madrid je prvi s 23 pobjede i 7 poraza. Tenerife 20 pobjeda i 10 poraza, Gran Canaria 20 pobjeda i 11 poraza, Unicaja 19 pobjeda i 10 poraza.. Neki imaju odigrati tri, neki četiri, a neki pet utakmica do kraja ligaškog dijela prvenstva (34 utakmice ukupno). Potom kreće doigravanje za prvaka.

25. travanj 2024 01:17