ITALIJA Perić i ekipa čuvaju drugo mjesto

16. travnja 2017. - 01:31

Umana Reyer Venezia je dobila u gostima Bresciju s 84:79 te je i dalje sama na drugom mjestu. Ima pobjedu više od trećeg Avelina od kojeg je bila oba puta bolja. Tri kola su do kraja ligaškog dijela prvenstva. Hrvoje Perić i ekipa imaju prvo kod kuće igrat protiv Varesea, zatim idu u goste Sassariju te na kraju dočekuju Brindisi.

Početak utakmice 27. kola nije bio dobar za Umana Reyer Veneziju. Brescija je dobila prvu četvrtinu 21:10, u drugoj imala i plus 14 (27:13), ali na kraju druge i početkom treće Umana Reyer Venezia je napravila 15:0 te od minus deset otišla na plus pet (42:37). Posljednju četvrtinu je dočekala s 13 koševa prednosti (65:52). Međutim, uzbuđenja na kraju nije nedostajalo. Brescija je povela sa 77:76. Umana Reyer Venezia odgovorila s 5:0 te odnijela vrijednu pobjedu u koju je Perić za 17 minuta ugradio 3 koša, 2 skoka i 1 asistenciju.

Prvu poziciju u doigravanju je već osigurao branitelj naslova, EA7 Emporio Armani Milano (21 pobjeda/6 poraza). Umana Reyer Venezia ima 18 pobjeda i 9 poraza, Avelino 17 pobjeda i 10 poraza, četvrto mjesto dijele Sassari i Reggio Emilia sa 16 pobjeda i 11 poraza, šesti Trentino ima 15 pobjeda i 12 poraza…

27. travanj 2024 00:51