KošarkaKOŠARKA

NBA Hezonja opet dvoznamenkast, ali sad slavi

7. travnja 2017. - 10:24

Mario Hezonja je drugu utakmicu za redom dvoznamenkast u napadu, međutim, za razliku od prethodne utakmice u kojoj je Orlando Magic izgubio 122:102 u gostima od Cleveland Cavaliersa, prvaka i vodeće momčadi Istoka, ovaj put je slavio kod kuće, i to protiv Brooklyn Netsa, najslabije ekipe konferencije. Magic je dobio derbi začelja Istoka sa 115:107. Dubrovčanin je ubacio 11 koševa uz samo jedan promašaj iz igre (3/4 od čega 1/1 za tricu te 4/4 slobodna bacanja). Imao je 4 skoka, 1 osvojenu, 2 izgubljene lopte te 2 blokade. Proveo je na parketu 21 minutu.

Pet dvoznamenkastih je imao Magic, dvojica su ostvarila 'double double' i to Elfrid Payton (22 koša / 11 aistencija) i Nikola Vučević (18 koševa / 12 skokova). Aaron Gordon je ubacio 21 koš, a Jodie Meeks 20 od čega 18 u trećoj četvrtini. Kod Netsa prvo ime Jeremy Lin, koji je postigao 32 koša. Magic je pobjedom preskočio Philadelphiju, koja ima isti učinak (28 pobjeda/ 51 poraz) te je sad na 13. mjestu Istoka, dok je Brooklyn i dalje na posljednjem,15. mjestu konferencije sa samo 19 pobjeda i 60 poraza.

Orlando do kraja sezone ima još tri utakmice: subota kod kuće Indiana, ponedjeljak gost Chicaga te u srijedu, 12. travnja domaćin Detroitu

25. travanj 2024 10:54