KAKVA ZAVRŠNICA Nije gotovo dok Hrvoje Perić i ekipa ne kažu da je gotovo!

26. ožujka 2017. - 16:40

Umana Reyer Venezia Hrvoja Perića s uspjehom je prošla gostovanje u 24. kolu talijanskog prvenstva. Kod Caserte je slavila sa 61:58. Čudna utakmica. Početkom treće četvrtine Caserta je vodila sa čak 17 koševa razlike (40:23), a u zadnju četvrtinu se ušlo s prednošću Perića i ekipe sa 47:44. Dakle, 24:4 je napravila Umana Reyer Venezia u posljednjih sedam minuta treće četvrtine. I to nije sve. Domaćin je opet preokrenuo u posljednjoj četvrtini te u posljednjoj, 40. minuti poveo s 58:54, ali u nepunu minutu 7:0 Umana Reyer Venezie. Prvo trica Michaela Bramosa, potom je Perić pogodio oba slobodna bacanja za vodstvo 59:58, a na kraju je oba bacanja realizirao i Tyrus McGee. Naravno, s druge strane domaćina nije išlo...

Perić i McGee su bili prvi strijelci Umana Reyer Venezie. Postigli su po 10 koševa. Perić je za 22 minute imao i 3 skoka te 1 asistenciju. Umana Reyere Venezia je zadržala drugo mjesto. Ima 16 pobjeda i 8 poraza. Na trećem mjestu je s pobjedom manje i utakmicom manje Avelino. Vodi EA7 Emporio Armani Milano Jasmina Repeše s 20 pobjeda i 3 poraza (utakmica manje).

Još je šest kola do kraja ligaškog dijela. Potom će osam najboljih u doigravanju odlučiti o prvaku Italije.

24. travanj 2024 10:05