KošarkaKOŠARKA/A-2 HL - JUG (M)

PORAZ DUBROVNIKA U jednom trenutku gubili sa čak 53 razlike!

19. veljače 2017. - 19:58

Košarkaši Dubrovnika doživjeli su težak poraz u Zadru od KK Jazine Arbanasi, prvoplasiranog sastava lige, koji ima samo jedan poraz. Dubrovnik je sredinom treće četvrtine gubio sa čak 53 razlike, a konačan rezultat je bio 113:78. Utakmica je bila riješena već na poluvremenu, tada je domaćin vodio s 57:30. Nakon što su stekli veliku prednost Zadrani su priliku dali mladim igračima pa su se kod domaćeg kluba svi igrači upisali u strijelce.

Dubrovnik je imao niz od osam poraza pa je zatim ostvario dvije pobjede, protiv Cetinke i Sukošana.
U sljedećem kolu Dubrovčani su domaćini Adriaticu, a u posljednjem, 18. kolu, idu u goste Riboli Kaštela. Dubrovnik je trenutačno šesti, dijeli mjesto s Adriaticom i ima omjer pet pobjeda i 11 poraza.

25. travanj 2024 09:58