ŠPANJOLSKA Zaustavljeni ElPozo Murcia i Marinović

17. siječnja 2018. - 00:08

Prekinut je niz od osam utakmica bez poraza momčadi ElPozo Murcia, kao i niz Daria Marinovića od osam utakmica u nizu u kojoj se upisao u strijelce. U 19. kolu španjolskog prvenstva Jaen Paraiso Interior, petoplasirana momčad lige, dobila je kod kuće ElPozo Murciu s 3:0.

Do 32. minute nije bilo pogodaka, a tada je domaćin poveo. Minutu poslije drugi put se zaresla mreža ElPozo Murcie. Jaen Paraiso Interior je trećim pogotkom u posljednjoj, 40. minuti, potvrdio uspjeh.

ElPozo Murcia je treći put poražena ove sezone. Kako je vodeći Movistar Inter FS dobio kod kuće sa 4:1 Riberu, ima 53 boda, osam bodova više od Marinovića i ekipe, koja je i dalje treća. Barcelona na drugom mjestu ima kao i ElPozo Murcia – 45 bodova – ali utakmicu manje.

19. travanj 2024 20:45