ŠPANJOLSKA Majstor iz Mokošice je opet pogodio!

23. prosinca 2017. - 01:07

Ide Daria Marinovića, a što je njemu još važnije – ide ElPozo Murciji, koja je u derbiju 17. kola španjolskog prvenstva dobila prvog pratitelja, Osasunu Magna s 5:2 te se bodovno izjednačila na drugom mjestu s Barcelonom, koja je u gostima odigrala 4:4 s Palma Futsalom.

Oba sastava, ElPozo Murcia i Barcelona, imaju po 41 bod. Vodi Movistar Inter sa 46 bodova. Osasuna Magna je pobjedom protiv ElPozo Murcie mogla do trećeg mjesta. Nije uspjela te je ostala na četvrtom mjestu i na učinku od 36 bodova. Peta Zaragoza ima 31 bod, šesti je Jean s 30 bodova, ali i utakmicom manje…

Hrvatski reprezentativac iz Mokošice je i ovo kolo bio strijelac. Postigao je prvi pogodak u nastavku s kojim je ElPozo Murcia u 26. minuti stigla do vodstva 3:1. To je 14. pogodak Marinovića ove sezone. Prvi je strijelac svoje momčadi, a peti strijelac španjolske lige. Na listi strijelaca prvo mjesto dijele Ardri Ortego iz Zaragoze i Cecilio iz Levantea s po 17 pogodaka, a na diobi trećeg mjesta su Gadeia iz Movistar Intera i Joselito iz Barcelone s po 15 pogodaka…

26. travanj 2024 16:17